FAQ - najczęściej zadawane pytania

 

 

 

Czy mogę zarezerwować i opłacić wycieczkę przez internet ?

Tak, po wypełnieniu formularza rezerwacyjnego zostaniesz przekierowany do płatności online dotpay gdzie możesz opłacić imprezę online. 

 

Po opłaceniu online zorientowałem się, że pomyliłem się i zarezerwowałem wycieczkę nie tę którą chciałem, czy mogę zmienić lub zrezygnować ?

Tak możesz zrezygnować, jednak wiąże się to z kosztami zmian lub anulacji imprezy turystycznej zgodnie z warunkami uczestnictwa organizatora którego zarezerwowałeś. Koszty zmian lub anulacji mogą być wysokie i sięgać 100% kosztów zarezerwowanej wycieczki dlatego zanim dokonasz rezerwacji sprawdź wszystko dokładnie.

 

Czy mogę zmienić uczestników zarezerwowanej wycieczki ?

Tak, może jednak wiązać się to z kosztami zgodnie z warunkami uczestnictwa. Mogą sięgać od np. 150 zł za zmianę nazwiska do ceny biletu lotniczego włącznie (np. jeżeli wycieczka organizowana jest przelotem liniowym a nie czarterowym).

 

Gdzie kierować reklamacje związane z organizowaną wycieczką ?

Reklamacje należy kierować do Organizatora wycieczki.

 

Czy mogę zrealizować kupon wakacyjny wyemitowany przez oletravel rezerwując wycieczkę online ?

Nie, jeżeli posiadasz kupon wakacyjny musisz wykonać telefon do nas 22 648 27 76 podać parametry wycieczki, my przygotujemy umowę i wyślemy na wskazany adres mail a Ty opłacisz przelewem bankowym. Możesz także podejść do punktów sprzedaży oznaczonych w Regulaminie zakupu i realizacji Kuponów Wakacyjnych.

 

Czy mogę dokupić ubezpieczenie kosztów leczenia lub kosztów rezygnacji z wycieczki ?
Tak, możesz kupić online nawet już po zakupie wycieczki. Wejdź na rexio.pl i sprawdź ceny.

 

Gdzie znajdę na stronie Regulaminy ?

Znajdują się  w stopce strony, możesz kliknąć TUTAJ a zostaniesz przekierowany do regulaminów.