Wyszukiwanie zaawansowane

ITAKA pytania i odpowiedzi

Szanowni Państwo,
Poniżej często zadawane pytania przez klientów dotyczące wycieczek organizowanych przez ITAKA. Sprzedażą wycieczek Itaki zajmujemy się od 2004 roku. Jeżeli uważasz, że nasze informacje są przydatne możesz polubić naszego facebook'a klikając TUTAJ lub/i kupić u nas wycieczkę.
tel : +48226482776
mail : rezerwacja(at)oletravel.pl
Warszawa-Ursynów Al. KEN 36 lok. 64

 

 • Itaka kiedy zwrot zaliczki/pieniędzy ?
  Zwrot zaliczki/pieniędzy powinien nastąpić w ciągu 14 dni od daty złozenia pisma np. rezygnacji z wycieczki a do zwrotu pozostaje jakaś część z wpłaconych pieniędzy. Pismo powinno zawierać numer konta do zwrotu i być podpisane przez osobę zgłaszającą wycieczkę. Jeżeli kupiłeś u nas wycieczkę możesz wysłać zeskanowane pismo na nasz adres mailowy, w przeciwnym razie musisz kontaktować się z punktem w którym kupiłeś wycieczkę Itaki.

   
 • Itaka kiedy najtaniej ?
  Najtaniej zawsze będzie kupować wycieczki Itaki w tzw. first minute. Wtedy zawsze można liczyć na dodatkowe benefity wynikające z wczesnego zakupu np. bez kosztową zmianę terminu czy niską zaliczkę. Z każdym tygodniem zmieniają sie warunki sprzedaży dlatego proponuję żebyście do nas zadzwonili w "mig" przedstawimy warunki na dany dzień nasz numer +48226482776

   
 • Itaka ile zaliczki przy rezerwacji ?
  Na dzień 09.10.2020 wysokość zaliczki na sezon lato 2021 wynosi 15%, dodatkowo pakiet gwarancji gratis: gwarancja najniższej ceny, gwarancja niezmienności ceny, gwarancja bezkosztowej zmiany rezerwacji, 3% zniżki dla Stałych Klientów. Nie wiemy kiedy odwiedzisz tę stronę dlatego aby sprawdzić jaka jest dokładnie zaliczka zadzwoń do nas a będziesz miał aktualne informacje o zaliczce do wycieczki Itaki +48226482776

   
 • Itaka ile wcześniej na lotnisku ?
  Ile godzin przed odlotem powinniśmy pojawić się na lotnisku w Polsce zapisane jest w dokumentach podróży Itaki, otrzymujemy ten dokument przy finalizacji rezerwacji.

   
 • Itaka ile bagażu ?
  Jaki bagaż przysługuje turyście zapisany jest w dokumentach podróży Itaki które otrzymaliśmy w biurze podróży. Bagaż zależy jakimi liniami lotniczymi podróżujemy, inaczej czarterowymi i może byc inaczej rejsowymi.

   
 • Itaka gdzie odebrać bilety ?
  Bilety czyli dokumenty podróży odbieramy w punkcie w którym zakupiliśmy wyciezkę Itaki. Może jedna przydażyć się sytuacja, że będziemy musieli odwiedzić punkt Itaki na lotnisku w Polsce celem odebrania dodatkowych dokumentów.

   
 • Itaka gdzie wysłać/złożyć reklamację ?
  Reklamację najlepiej kierować listem poleconym na adres organizatora. Pamietaj w piśmie podaj numer rezerwacji.

  Nowa Itaka Sp. z o.o.
  ul. Reymonta 39
  45-072 Opole

   
 • Itaka jak zrezygnować z wycieczki ?
  Zrezygnować z wycieczki możesz w każdym czasie, jednak niesie za sobą ta operacja koszty rezygnacji. Koszty rezygnacji są ścile powiązane z datą odstąpienia od umowy o usługę turystyczną. Pamiętaj, że rezygnacja musi mieć charakter pisemny i dokument musi podpisać osoba dokonująca rezerwacji. Jeżeli chcesz zrezygnować z wycieczki itaki zapoznaj się z warunkami uczestnictwa, tam będą podane koszty : https://www.itaka.pl/umowa/

  Przygotowaliśmy dla Was wzór rezygnacji z wycieczki Itaki aby pobrać PDF --> kliknij TUTAJ
  Pamiętaj jednak, że niezależnie jaką datę wpiszesz w oświadczeniu o rezygnacji z imprezy turystycznej zawsze będzie liczyła się data otrzymania dokumentu. Rezygnację z imprezy turystycznej składasz w punkcie zakupu imprezy turystycznej ITAKI.
   
 • Itaka jak sprawdzić wylot ?
  Godzinę wylotu możesz sprawdzić w punkcie zakupu wycieczki. Najlepiej sprawdzić wylot na 24 godziny przed planowanym wyjazdem.

   
 • Itaka jakie dokumenty na lotnisko ?
  Bilety czyli dokumenty podróży odbieramy w punkcie w którym zakupiliśmy wycieczkę Itaki. Może jedna przydażyć się sytuacja, że będziemy musieli odwiedzić punkt Itaki na lotnisku w Polsce celem odebrania dodatkowych dokumentów.

   
 • Itaka czy można zmienić rezerwację ?
  Tak, możesz zmienić osobę, termin, hotel jednak może wiązać się to z kosztami, szczegóły zwłaszcza z kosztami znajdziecie w Warunkach Uczestnictwa pod linkiem https://www.itaka.pl/umowa/ . Zdarza się, że Itaka akurat ma promocję zakupu wycieczek i dodaje gratis benefity np. gwarancję bezkosztowej zmiany rezerwacji. Czy akurat zakup Twojej wycieczki objęty był taką promocją tego nie wiadomo, musisz zadzwonić do punktu w którym dokonałeś zakupu wycieczki Itaki.

   

Powrót