Wyszukiwanie zaawansowane

Rainbow Tours Karta Stałego KlientaRainbow Karta Stałego Klienta jak wyrobić . Gdzie wyrobić Kartę Stałego Klienta Rainbow Tours.Jeżeli jesteście zainteresowany wyrobieniem Karty Stałego Klienta Rainbow Tours możecie to zrobić za naszym pośrednictwem. Mieścimy się w : Warszawie na Ursynowie | Warszawa Okęcie | Promenady Wrocławskie/Psie Pole - dokładne dane adresowe kliknij TUTAJ . Możecie także wyrobić kartę telefonicznie +48226482776 lub mailowo. Poniżej w skrócie przekażemy najistotniejsze informacje o Karcie Stałego Klienta Rainbow Tours.

 1. Karta Stałego Klienta jest imienna i przysługuje wyłącznie osobie pełnoletniej.
 2. Kartę Stałego Klienta możesz otrzymać nieodpłatnie (Gratis) lub odpłatnie (299 PLN). Nieodpłatnie otrzymasz Kartę jeżeli odbyłeś 3 wycieczki z Rainbow Tours. Jeżeli nie pamiętasz numerów rezerwacji możemy sprawdzić ile razy odbyłeś wycieczki z Rainbow, przygotuj swoją datę urodzenia i zadzwoń do nas +48226482776
  Zakup samego biletu lotniczego na liniach tradycyjnych oraz low cost nie zlicza się na poczet nieodpłatnej karty.
 3. Karta jest ważna bezterminowo. Jeśli jednak nie zostanie użyta w ciągu 5 lat od jej wyrobienia zostanie automatycznie zablokowana. Karta nie jest kartą płatniczą.
 4. Komu przysługują zniżki z tytułu Karty Stałego Klienta Rainbow ?
  Zniżka przysługuje posiadaczowi karty jak i jednemu pełnoletniemu uczestnikowi wycieczki oraz max. 4 dzieci, które nie ukończyły 18 lat. Reasumując aby uzyskać rabat do wycieczki z tytułu Karty Stałego Klienta Rainbow posiadacz karty musi być uczestnikiem wspólnej wycieczki. Rabatem nie są objęte rezerwacje dokonywane na przelot samolotem czarterowym. Osoby, które w czasie trwania wyjazdu ukończą 18 rok życia są traktowane jako osoby dorosłe i muszą mieć własną Kartę Stałego Klienta.
 5. Jakie dane są potrzebne do wyrobienia Karty Stałego Klienta Rainbow ?
  Imię i Nazwisko, data urodzenia, telefon kom., adres mailowy, adres korespondencyjny. Karta przychodzi zwykłym nie rejestrowanym listem na adres korespondencyjny.

   
Na jakie zniżki/rabaty/benefity możesz liczyć kupując wycieczkę z Rainbow z użyciem Karty Stałego Klienta
 
 1. Rabaty dla posiadacza Karty Stałego Klienta Rainbow :
  - 10 % rabatu na wszystkie imprezy od cen katalogowych
  - 5 % rabatu od ofert last minute
  - 2 % rabatu przy okazji pozostałych promocji (oprócz ofert last minute)
 2. Rabat udzielany jest od podstawowej ceny imprezy (bez dodatkowych opłat takich jak dopłata do wyżywienia, za procedurę wizową itp).
 3. Rabatem nie są objęte rezerwacje dokonywane na przelot samolotem czarterowym.
 4. Pamiętaj ! numer Karty Stałego Klenta musi być podany przed dokonaniem rezerwacji. W sytuacji kiedy zapomnisz o tym, już na potwierdzonej rezerwacji nie będzie można nanieść rabatów.

Powrót